Diamond Holdem

Poker nie je nová hra. Historicky sa spája najmä s divokým západom, kde v salónoch proti sebe hrali rôzni dobrodruhovia, kovboji, náhodný okoloidúci, významní mestskí páni či ľudia skúšajúci šťastie. Tento paradox sa v pokri zachoval do dnešných čias, keď v prípade live hry môžete na stole stretnúť skutočne zvláštnu zmes ľudí, ktorí by sa bez tejto hry pravdepodobne nikdy nestretli. Renesanciu poker zažíva v posledných niekoľkých rokoch najmä vďaka online hre.

Myslím, že môžeme povedať, že sa jedná o najdynamickejšie sa rozvíjajúcu hru, ktorá sa hrá celosvetovo. Čaro pokru je najmä v jednoduchosti základných pravidiel a zároveň možnosti zažiť si svoj sen a vypracovať sa „from zero to hero“.

Už po pár hodinách vás táto zaujímavá hra určite dostane. Poker totiž nie je len o pravidlách, kartách a umení, ale aj o dávke šťastia a psychológie. Šťastie hraje niekedy až 50% úspechu. Psychológia a umenie prečítať hráča je najkrajšia časť pokru.

Diamond game club prináša novú živú hru Diamond Holdem. Ide o veľmi podobný poker ako Texas Holdem. Naši díleri veľmi ochotne vysvetlia pravidlá, možnosti vsádzania vyplácanie výhier.